KONST / Litografier / Färglitografi 11169157
nr 1116 9157
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), HC 14/50, signerad, motivet: 33x40
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 juni 2017
kl 20:36:46
1.000 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö